SCM Praha OB

Sportovní centrum mládeže Prahy a středočeského kraje
v orientačním běhu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

pavelprochazka
15-04-2014 16:54
Ahoj, po soustředění v Hradci jsem v autě našel malou černou čelovku Cool kdybyste ji někdo postrádal, dejte vědět Naštvaný

scmpraha
22-12-2012 18:13
test Vyděšený
Mísečky 2014 - poslední info
Soustředění

Termín: 12.12.-14.12.2014 (pátek 17:00 – neděle 16:00)
 
Místo: Horní Mísečky
 
Ubytování: Chata Rolba, na postelích zde: http://www.chata.rolba.cz/ GPS:  50°44'10.648"N, 15°33'58.540"E , respektujte prosím předběžné rozdělení do pokojů v příloze, výměny kus za kus možné po dohodě s trenéry. Ubytování v pátek po 17 hodině.
 
Jídlo: ve vlastní režii, potraviny s sebou – na ubytování je k dispozici vybavená kuchyňka, v sobotu večer dohodnuta pro všechny večeře ve vedlejší boudě (18,30). Doporučeno kapesné na pití a potravinové doplňky J  
 
Doprava: auty s trenéry, dle přiloženého rozpisu, kontaktujte své řidiče a dohodněte se na odjezdu.
 
Cena: Áčkaři 300,- Béčkaři 500,- ostatní 700,- splatné na místě. Stornopoplatek ve stejné výši v případě neomluvené/neodůvodněné absence !
 
Vybavení: Běžky! Máte-li, raději práskačky. Věci a boty na běhání! Přiměřené množství věcí na běhání a teplé věci na převlečení – více fází v jednom dni !!! Buzola, světlostroj/čelovka/v nejhorším baterka,
Doporučené vybavení: LOBácký mapník, hodinky se stopkami.
 
Aktuální stav sněhu: Vysněžená sjezdovka Medvědín/Mísečky. Na tratích zatím 3cm, ale má do pátku dalších cca 10 nasněžit – vzhledem k zmrzlé položce by to mohlo klapnout.
 
Program: Objemový a kvalitní trénink z větší části na běžkách, v případě nedostatku sněhu i běžecký. Počítejte se sobotní večerní fází se světlostroji/čelovkami!
Vzhledem k předpokládanému různému času příjezdu posádek bude v pátek večer dobrovolná fáze pro zájemce. Snažte se dorazit do 21,00 – úvodní informace k soustředění a programu SCM na 2015.
 
Pro řidiče: Pokud se od loňska nic nezměnilo, je třeba zaparkovat na centrálním parkovišti u silnice v dolní části Horních Míseček (bezplatně). Nahoru k Jilemnické boudě je zákaz vjezdu, neriskujte pokutu. Z parkoviště na Rolbu je to cca 500m přímo do kopce směr Jilemnická bouda a od ní po vrstevnici doleva.
 
Informace: Tomáš Janovský, M: 731431145

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 52
· Nejnovější člen: DavidHrabanek
RSS Feeds
Subscribe to our Feeds

Latest Downloads
Latest News
Latest Articles
Latest Threads
Latest Weblinks

Validated Feeds