SCM Praha OB

Sportovní centrum mládeže Prahy a středočeského kraje
v orientačním běhu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

pavelprochazka
15-04-2014 16:54
Ahoj, po soustředění v Hradci jsem v autě našel malou černou čelovku Cool kdybyste ji někdo postrádal, dejte vědět Naštvaný

scmpraha
22-12-2012 18:13
test Vyděšený
Mariánská 2015 - finální info
Soustředění

Ubytování: Mariánská, chata Flora (www.chataflora.cz), mělo by tam být povlečení, teplo a všechno. Já počítám s příjezdem v pátek v 17:00, ostatní řidiči se zařiďte podle sebe, ale dřív než v těch pět vás dovnitř stejně nepustěj, :). Doufám, že v neděli nám tam nechají věci až do odpoledne, je to v jednání, kdyby ne, hodíme je k nám na chalupu.
Stravování: Jídlo vlastní, měly by být k dispozici kuchyňky i lednice, v sobotu bude společná večeře v restauraci na Mariánské.
Doprava: Rozdělení do aut pošlu zítra, na odjezdu se dohodněte s řidiči. Počítejte s tím, že z Prahy na Mariánskou jsou to přinejmenším 2 hodiny, dá se jet z jihu přes Karlovy Vary nebo ze severu přes Chomutov, příjemnější mi přijde ta druhá varianta.
Program: Najeté stopy jsou zatím jen v Německu, takže budeme jezdit tam, trochu padá, takže je určitá naděje, že něco upraví i u nás. Každpádně doporučuju vzít spíš starší lyže. Celý víkend by mělo být pod nulou, v Krušných horách navíc umí být pěkně hnusně (proto jsou krušné, :P), takže si dovezte dost teplého oblečení. Zatím je v plánu krátký trénink v pátek večer, podle toho, kdo přijede včas, rozhodně ale bude potřeba světlo! V sobotu budou tréninky dva, může se stát, že jeden bude jen běžecký, vezměte si na to boty. V neděli pak určitě jeden trénink, podle zájmu a podmínek můžou být i dva. V sobotu bude krátký večerní program, vezměte si tužku, a dál si vezměte tréninkáče, pokud něco takového máte, ať už v jakékoliv formě, ať si o tom můžeme trochu popovídat, :).
Cena: Celkové náklady na osobu jsou se vším všudy zhruba 850, něco přispěje SCM, takže počítejte s podobnými cenami jako na Mísečkách. (A-300, sledovaní-500, zbytek-800)

další info - tomland(at)seznam.cz

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 52
· Nejnovější člen: DavidHrabanek
RSS Feeds
Subscribe to our Feeds

Latest Downloads
Latest News
Latest Articles
Latest Threads
Latest Weblinks

Validated Feeds