SCM Praha OB

Sportovní centrum mládeže Prahy a středočeského kraje
v orientačním běhu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

pavelprochazka
15-04-2014 16:54
Ahoj, po soustředění v Hradci jsem v autě našel malou černou čelovku Cool kdybyste ji někdo postrádal, dejte vědět Naštvaný

scmpraha
22-12-2012 18:13
test Vyděšený
Mariánská 2015 - finální info
Soustředění

Ubytování: Mariánská, chata Flora (www.chataflora.cz), mÄ›lo by tam být povlečení, teplo a všechno. Já počítám s pÅ™íjezdem v pátek v 17:00, ostatní Å™idiči se zaÅ™iďte podle sebe, ale dÅ™ív než v tÄ›ch pÄ›t vás dovnitÅ™ stejnÄ› nepustÄ›j, :). Doufám, že v nedÄ›li nám tam nechají vÄ›ci až do odpoledne, je to v jednání, kdyby ne, hodíme je k nám na chalupu.
Stravování: Jídlo vlastní, mÄ›ly by být k dispozici kuchyňky i lednice, v sobotu bude společná večeÅ™e v restauraci na Mariánské.
Doprava: RozdÄ›lení do aut pošlu zítra, na odjezdu se dohodnÄ›te s Å™idiči. Počítejte s tím, že z Prahy na Mariánskou jsou to pÅ™inejmenším 2 hodiny, dá se jet z jihu pÅ™es Karlovy Vary nebo ze severu pÅ™es Chomutov, pÅ™íjemnÄ›jší mi pÅ™ijde ta druhá varianta.
Program: Najeté stopy jsou zatím jen v NÄ›mecku, takže budeme jezdit tam, trochu padá, takže je určitá nadÄ›je, že nÄ›co upraví i u nás. KaždpádnÄ› doporučuju vzít spíš starší lyže. Celý víkend by mÄ›lo být pod nulou, v Krušných horách navíc umí být pÄ›knÄ› hnusnÄ› (proto jsou krušné, :P), takže si dovezte dost teplého oblečení. Zatím je v plánu krátký trénink v pátek večer, podle toho, kdo pÅ™ijede včas, rozhodnÄ› ale bude potÅ™eba svÄ›tlo! V sobotu budou tréninky dva, může se stát, že jeden bude jen běžecký, vezmÄ›te si na to boty. V nedÄ›li pak určitÄ› jeden trénink, podle zájmu a podmínek můžou být i dva. V sobotu bude krátký večerní program, vezmÄ›te si tužku, a dál si vezmÄ›te tréninkáče, pokud nÄ›co takového máte, aÅ¥ už v jakékoliv formÄ›, aÅ¥ si o tom můžeme trochu popovídat, :).
Cena: Celkové náklady na osobu jsou se vším všudy zhruba 850, nÄ›co pÅ™ispÄ›je SCM, takže počítejte s podobnými cenami jako na Mísečkách. (A-300, sledovaní-500, zbytek-800)

další info - tomland(at)seznam.cz

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 52
· Nejnovější člen: DavidHrabanek
RSS Feeds
Subscribe to our Feeds

Latest Downloads
Latest News
Latest Articles
Latest Threads
Latest Weblinks

Validated Feeds
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat