SCM Praha OB

Sportovní centrum mládeže Prahy a středočeského kraje
v orientačním běhu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

pavelprochazka
15-04-2014 16:54
Ahoj, po soustředění v Hradci jsem v autě našel malou černou čelovku Cool kdybyste ji někdo postrádal, dejte vědět Naštvaný

scmpraha
22-12-2012 18:13
test Vyděšený
Letní akce 2018
Soustředění

Letní program bude podobný jako loni - na začátku srpna vyrazíme na čistÄ› atletické soustÅ™edÄ›ní do Krkonoš a o dva týdny pozdÄ›ji pak na tradiční týdenní OB soustÅ™edÄ›ní do JestÅ™ebích hor. Nezapomeňte ani na Společné testování mládeže, které se uskuteční na konci prázdnin (první záÅ™íjový víkend)!

VT Krkonoše (2.-5. srpna 2018)
Akce zaměřená čistÄ› na běžecký trénink a techniku, otevÅ™ená všem aktivnÄ› trénujícím dorostencům a juniorům (pro žáky jedinÄ› ve výjimečných pÅ™ípadech). Akce je určitÄ› vhodná i pro dÄ›včata.
Místo: Krkonoše, konkrétní lokalita ještÄ› bude upÅ™esnÄ›na. UrčitÄ› se budeme pohybovat vrcholových pasážích hor.
Ubytování: Na postelích.
Stravování: Ve vlastní režii.
Doprava: Auty s trenéry.
Cena: TSM 300, SCM a ostatní 500
PÅ™ihlášky: Do úterý 10. července na mail tomland(at)seznam.cz, soustÅ™edÄ›ní se uskuteční pouze pÅ™i účasti minimálnÄ› 8 lidí! Jako obvykle oceníme i účast trenérů.

VT Úpice (18.-24. srpna 2018)
OB soustÅ™edÄ›ní se zapojením dalších sportovních aktivit (cyklistika, plavání). Akce je otevÅ™ená všem, od nadaných starších žáků až po juniory. ObzvlášÅ¥ oceníme účast trenérů a aktivních rodičů!

Místo: Oblast JestÅ™ebích hor, bÄ›hat budeme na mapách v okolí Radvanic a Trutnova.

Ubytování: Na postelích v chatkách v kempu Radeč (Úpice).

Stravování: SnídanÄ› ve vlastní režii, obÄ›dy a večeÅ™e společné v restauraci v Úpici.

Doprava: Dopravu z Prahy do Úpice a poté na PÄ›kné Prázdniny a do Prahy nezajišÅ¥ujeme, domluvte se mezi sebou, s rodiči a oddílovými trenéry. Bohužel není v našich silách dopravit na místo všechny včetnÄ› kol.

Cena: TSM 900, SCM 1500, ostatní 2000 (cenu možná ještÄ› snížíme, podle skutečných nákladů)

Program:

sobota 18. srpna - mezi 13-14h pÅ™íjezd do Úpice, soustÅ™edÄ›ní začíná odpoledním mapovým tréninkem (mohou si s námi zabÄ›hat i rodiče/Å™idiči)

nedÄ›le - čtvrtek - mapové tréninky a další sportovní aktivity

pátek 24. srpna - dopoledne krátký mapový trénink, do 13h odjezd na PÄ›kné Prázdniny (pÅ™ípadnÄ› do Prahy), soustÅ™edÄ›ní končí pátečním obÄ›dem, start E1 na PP 2018 je v 16:00

Vybavení: KromÄ› OB vybavení bude každý potÅ™ebovat plavky a pÅ™edevším dobÅ™e fungující a vyzkoušené kolo (ideálnÄ› horské). Kola budeme využívat mimo jiné i pro dopravu na tréninky a neradi bychom na místÄ› Å™ešili komplikace, kterým lze pÅ™edejít.

PÅ™ihlášky: Na mail tomland(at)seznam.cz. Do pátku 8. června se mohou pÅ™ednostnÄ› hlásit pouze členové TSM SCM A (seznam v záložce ostatní) a trenéÅ™i, od soboty 9. června se mohou hlásit všichni zájemci. Termín pÅ™ihlášek do stÅ™edy 25. července, pÅ™ípadnÄ› do naplnÄ›ní kapacity 48 osob. Kapacitu ubytování letos nemůžeme rozšiÅ™ovat, hlaste se včas!

PÄ›kné Prázdniny 2018: Po skončení soustÅ™edÄ›ní pÅ™edpokládáme pÅ™esun vÄ›tšiny/všech účastníků na 3denní závody PP 2018 (Srbsko, ÄŒeský Ráj). Účast na závodech bude v režii jednotlivých oddílů (pÅ™ihlášky, doprava, ubytování, pedagogický dozor, :)). Nezapomeňte se pÅ™edevším včas pÅ™ihlásit, pÅ™ihlášky budou v ORISu spuštÄ›ny v úterý 5. června v 6:30 ráno!

Společné testování mládeže 2018 (31.8.-2.9. 2018)

Vstupní testy do TSM se uskuteční poslední prázdninový víkend, testování se letos týká ročníků 2004-1999. Účast je povinná/velmi doporučení pro všechny stávající i budoucí AčkaÅ™e, pÅ™ípadnÄ› i ambiciózní BčkaÅ™e. Pražský termín testování bude pravdÄ›podobnÄ› v sobotu nebo v nedÄ›li, veškeré informace a pÅ™ihlášky naleznete postupnÄ› na webu vd-ob.cz.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 52
· Nejnovější člen: DavidHrabanek
RSS Feeds
Subscribe to our Feeds

Latest Downloads
Latest News
Latest Articles
Latest Threads
Latest Weblinks

Validated Feeds
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat