SCM Praha OB

Sportovní centrum mládeže Prahy a středočeského kraje
v orientačním běhu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

pavelprochazka
15-04-2014 16:54
Ahoj, po soustředění v Hradci jsem v autě našel malou černou čelovku Cool kdybyste ji někdo postrádal, dejte vědět Naštvaný

scmpraha
22-12-2012 18:13
test Vyděšený
Letní akce 2018
Soustředění

Letní program bude podobný jako loni - na začátku srpna vyrazíme na čistě atletické soustředění do Krkonoš a o dva týdny později pak na tradiční týdenní OB soustředění do Jestřebích hor. Nezapomeňte ani na Společné testování mládeže, které se uskuteční na konci prázdnin (první záříjový víkend)!

VT Krkonoše (2.-5. srpna 2018)
Akce zaměřená čistě na běžecký trénink a techniku, otevřená všem aktivně trénujícím dorostencům a juniorům (pro žáky jedině ve výjimečných případech). Akce je určitě vhodná i pro děvčata.
Místo: Krkonoše, konkrétní lokalita ještě bude upřesněna. Určitě se budeme pohybovat vrcholových pasážích hor.
Ubytování: Na postelích.
Stravování: Ve vlastní režii.
Doprava: Auty s trenéry.
Cena: TSM 300, SCM a ostatní 500
Přihlášky: Do úterý 10. července na mail tomland(at)seznam.cz, soustředění se uskuteční pouze při účasti minimálně 8 lidí! Jako obvykle oceníme i účast trenérů.

VT Úpice (18.-24. srpna 2018)
OB soustředění se zapojením dalších sportovních aktivit (cyklistika, plavání). Akce je otevřená všem, od nadaných starších žáků až po juniory. Obzvlášť oceníme účast trenérů a aktivních rodičů!

Místo: Oblast Jestřebích hor, běhat budeme na mapách v okolí Radvanic a Trutnova.

Ubytování: Na postelích v chatkách v kempu Radeč (Úpice).

Stravování: Snídaně ve vlastní režii, obědy a večeře společné v restauraci v Úpici.

Doprava: Dopravu z Prahy do Úpice a poté na Pěkné Prázdniny a do Prahy nezajišťujeme, domluvte se mezi sebou, s rodiči a oddílovými trenéry. Bohužel není v našich silách dopravit na místo všechny včetně kol.

Cena: TSM 900, SCM 1500, ostatní 2000 (cenu možná ještě snížíme, podle skutečných nákladů)

Program:

sobota 18. srpna - mezi 13-14h příjezd do Úpice, soustředění začíná odpoledním mapovým tréninkem (mohou si s námi zaběhat i rodiče/řidiči)

neděle - čtvrtek - mapové tréninky a další sportovní aktivity

pátek 24. srpna - dopoledne krátký mapový trénink, do 13h odjezd na Pěkné Prázdniny (případně do Prahy), soustředění končí pátečním obědem, start E1 na PP 2018 je v 16:00

Vybavení: Kromě OB vybavení bude každý potřebovat plavky a především dobře fungující a vyzkoušené kolo (ideálně horské). Kola budeme využívat mimo jiné i pro dopravu na tréninky a neradi bychom na místě řešili komplikace, kterým lze předejít.

Přihlášky: Na mail tomland(at)seznam.cz. Do pátku 8. června se mohou přednostně hlásit pouze členové TSM SCM A (seznam v záložce ostatní) a trenéři, od soboty 9. června se mohou hlásit všichni zájemci. Termín přihlášek do středy 25. července, případně do naplnění kapacity 48 osob. Kapacitu ubytování letos nemůžeme rozšiřovat, hlaste se včas!

Pěkné Prázdniny 2018: Po skončení soustředění předpokládáme přesun většiny/všech účastníků na 3denní závody PP 2018 (Srbsko, Český Ráj). Účast na závodech bude v režii jednotlivých oddílů (přihlášky, doprava, ubytování, pedagogický dozor, :)). Nezapomeňte se především včas přihlásit, přihlášky budou v ORISu spuštěny v úterý 5. června v 6:30 ráno!

Společné testování mládeže 2018 (31.8.-2.9. 2018)

Vstupní testy do TSM se uskuteční poslední prázdninový víkend, testování se letos týká ročníků 2004-1999. Účast je povinná/velmi doporučení pro všechny stávající i budoucí Ačkaře, případně i ambiciózní Bčkaře. Pražský termín testování bude pravděpodobně v sobotu nebo v neděli, veškeré informace a přihlášky naleznete postupně na webu vd-ob.cz.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 52
· Nejnovější člen: DavidHrabanek
RSS Feeds
Subscribe to our Feeds

Latest Downloads
Latest News
Latest Articles
Latest Threads
Latest Weblinks

Validated Feeds